İlk Ve Tek Master Sezer Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk Ve Tek Master Sezer Fan

Image

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
.:: Mp3hanesi Forum Top 15 ::.
Konu Yazan GöndermeTarihi
Ptsi Haz. 14, 2010 6:48 am pm'de Yollandı
Ptsi Haz. 14, 2010 6:45 am pm'de Yollandı
Ptsi Haz. 14, 2010 6:39 am pm'de Yollandı
C.tesi Mayıs 29, 2010 12:31 am pm'de Yollandı
Perş. Mayıs 27, 2010 2:35 am pm'de Yollandı
Perş. Mayıs 27, 2010 2:25 am pm'de Yollandı
Perş. Mayıs 27, 2010 2:20 am pm'de Yollandı
Perş. Mayıs 27, 2010 2:14 am pm'de Yollandı
Perş. Mayıs 27, 2010 2:12 am pm'de Yollandı
Perş. Mayıs 27, 2010 2:11 am pm'de Yollandı

Seni Seviyorum...I Love You...Ich Liebe Dich...Ti Amo...Te Dua...Te Lublum...Je T'aime...Я тебя люблю...Te Amo...Σε αγαπώ... أنا أحبك

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
nihal
Üye
Üye
nihal
Seni Seviyorum...I Love You...Ich Liebe Dich...Ti Amo...Te Dua...Te Lublum...Je T'aime...Я тебя люблю...Te Amo...Σε αγαπώ... أنا أحبك Vide
http://WWW.MASTERSEZER.DE
MesajKonu: Seni Seviyorum...I Love You...Ich Liebe Dich...Ti Amo...Te Dua...Te Lublum...Je T'aime...Я тебя люблю...Te Amo...Σε αγαπώ... أنا أحبك Seni Seviyorum...I Love You...Ich Liebe Dich...Ti Amo...Te Dua...Te Lublum...Je T'aime...Я тебя люблю...Te Amo...Σε αγαπώ... أنا أحبك EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 12:43 am

Baska Herhangi bi dil bilmedigim icin yazamadim yoksa %100 yazardim onun icin herseyi yaparim Smile Her ne istese bile Canimi istese seve seve veririm Sezeri anam ve babamdan en once geliyoo DUDAGIM!!!.......

Seni Seviyorum...I Love You...Ich Liebe Dich...Ti Amo...Te Dua...Te Lublum...Je T'aime...Я тебя люблю...Te Amo...Σε αγαπώ... أنا أحبك

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası